Najnowsze komentarze
 
2013-04-06 15:30
chwilowki do wpisu:
Leasing współpraca dla wszystkich
Jedyne łatwe "kredyty" to ... pozabankowe, chwilówki i nic więcej.
 
2012-12-17 15:34
windykator_ do wpisu:
System kredytum i Bank FM, co łączy te dwie spółki?
Czyli bankowe i pozabankowe kredyty. Teraz poprzez systemy partnerskie praktycznie każdy w mig[...]
 
2011-11-01 15:52
Kredyty dla zadłużonych do wpisu:
Zagadka z morałem.
Nie ma znaczenia bo to kiepska oferta


O mnie
 
Kredyty gotówkowe dla wszystkich


Kategorie Bloga
 
Ogólne
 
Archiwum Bloga

Kredyty i pożyczki gotówkowe

bezbik

2010-11-20 16:23
 Oceń wpis
   

Firma kredytum.pl działa w sektorze finansów, zajmuje się pośredniczeniem w sprzedaży produktów finansowych przy pomocy systemu kredytum.pl . W chwili obecnej Kredytum może pochwalić się współpracą z firmami takimi jak: wierzyciel SA, ster SA, kredytum.pl, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing,gwarant, smskredyt, sms365, Getin Leasing, feeratum grup, funduszueuro. Jak to mówi stare polskie porzekadło dla każdego coś miłego. Na pewno dla niejednego z nas miła będzie opcja pożyczki bez wychodzenie z domu i niech nie wydaje się wam że jest to nie możliwe, bo od roku 2011 spółka Kredytum.pl działająca na podstawie z Kodeksu cywilnego z 23 kwietnia 1964r. , Ustawy o kredycie konsumenckim z 20 lipca 2001roku oraz Ustawy o ochronie danych osobowych świadczy właśnie takie usługi. Wystarczy tylko skontaktować się z Kredytum.pl ( czy to telefonicznie czy za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie internetowej ) aby jej przedstawiciel odwiedził nas w domu, dokonał naszej oceny zdolności kredytowych. Wszelkie dane zebrane przez niego trafiają do biura akceptacji, jeśli decyzja jest pozytywna to w przeciągu 48 godzin od pierwszego kontaktu dostajemy pieniądze. Co warto jeszcze wiedzieć i pożyczce od Kredytum.pl? A chociażby to, że firma nie wymaga od nas poręczycieli a formalności zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Oczywiście dla stałych klientów przewidziany jest niejako bonus w postaci pożyczki w kwocie do sześciu tysięcy, niestety nowi klienci muszą zadowolić się kwotę dwukrotnie niższą.

Tagi: bez BIK, kredytum, ekspres kasa, fm bank


2010-11-20 16:21
 Oceń wpis
   

Firma kredytum.pl jest niejako pośrednikiem w udzielaniu pożyczek, w chwili obecnej współpracuje z firmami takimi jak: wierzyciel SA, ster SA, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, funduszem Mikro. Jednych z tych firm nie należy przedstawiać a niektóre z nich być może nie są jeszcze tak bardzo znane, na pewno jedną z bardziej znanych form jest Grupa Feratum, to właśnie dzięki niej możliwa jest pożyczka Ekspres kasa. Ale może zanim przejdziemy do konkretów czyli do pieniędzy, warto nadmienić kilka słów o samej grupie, otóż jest ona obecna w trzynastu krajach europejskich, co ważne jest to instytucja w pełni niezależna, w całości spoczywająca w prywatnych rękach. Grupa Ferratum Polska została powołana do życia w roku 2007, dokładnie w marcu, tak samo jak i jej matka specjalizuje się ona w udzielaniu pożyczek bez poręczenia osobom pełnoletnim ale takim które nie znajdują się w żadnych rejestrach bankowych oraz poza bankowych. W chwili obecnej specjalizuje się ona w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych, jest to kwota z przedziału od dwustu do ośmiuset złotych udzielana na okres piętnastu dni. Wszelkie formalności w tej firmie zostały ograniczone do minimum, wszystko co należy zrobić to jedynie wysłanie wypełnionego formularza lub też wysłanie sms- a kontaktowego. Pożyczka doręczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w miejscowościach Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Krosno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Ostrowiec, Piła, Poznań, Radom, Rybnik, Skarżysko, Słupsk, Stalowa Wola, Starachowice, Szczecin, Tarnów, Toruń, Tychy, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zawiercie.

Tagi: bez BIK, kredytum, ekspres kasa, fm bank


2010-11-20 16:18
 Oceń wpis
   

Firma kredytum.pl zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży produktów finansowych, poprzez system kredytum.pl mamy możliwość skorzystania z oferty partnerów biznesowych. Kredytum w chwili obecnej współpracuje z następującymi spółkami: wierzyciel SA, ster SA, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, funduszem Mikro. Wśród tak szerokiego wachlarza firma każdy z nas zajdzie coś dla siebie, są tu produkty stworzone z myślą o przeciętnym Kowalskim jak i też coś zupełnie z innej półki , jakie? A chociażby FM Bank, jest to pierwsza w naszym kraju instytucja dedykowana mikro i małym przedsiębiorstwom, charakteryzuje się ona zminimalizowanymi formalnościami u uproszczonymi procedurami, to także niskie koszty prowadzenie rachunku i wysokie oprocentowanie lokat. FM Bank zapewnia każdemu swojemu klientowi mobilnego doradcę a swobodna w wyborze kanału dostępu do usług banku także świadczy tylko na jego korzyść ( mówiąc i kanałach dostępu mam na myśli rozbudowana sieć placówek, rozwiniętą bankowość internetową, call center oraz mobilnych doradców ). Na koniec warto jeszcze wspomnieć o klasyfikacji, a mianowicie wyjaśnić kto według banku jest mikro i małym przedsiębiorcom. Otóż są to firmy zatrudniające średnio rocznie nie więcej niż dziesięciu pracowników i takie których miesięczne obroty nie przekraczają miliona złotych.

Tagi: Wierzyciel SA, kredytum, ekspres kasa, fm bank, wspóraca